Startseite » Under Armour HOVR Apex 2 İncelemesi
hovr apex 2

Under Armour HOVR Apex 2 İncelemesi

by haber-editoru

Hovr Apex 2 Tasarımı

HOVR Apex 2, yalnızca yumuşak ve esnek olmakla kalmayıp aynı zamanda dayanıklılık için sıkı bir dokumaya sahip, ayak bileğinin yan tarafında kauçuk vurgularla kaplanmış basit ve hafif bir file sayaya sahiptir. Bu yüzeyler 3D baskılardır ve stabilite veya destek için üretilmemiştir, ancak ayakkabıyı daha dayanıklı hale getirmek için tasarlanmıştır, böylece ip tırmanışlarından vb. kaynaklanan sürtünmelere karşı koyabilir. Ayrıca antrenöre rakiplerinden sıyrılan benzersiz bir estetik verir.

Dil, jimnastik ayakkabılarında görmeye alıştığımızdan daha büyük ve çok dolgulu – neredeyse bir paten ayakkabısı gibi. Yine de amacı, uzun egzersizler sırasında ekstra yastıklama ve rahatlık sağlamaktır. Ayak bileği bölgesine gelince, bu, kullanım sırasında mükemmel bir şekilde oturması için eklemi saran kapitone bir dolguya sahiptir.

Peki ya olumsuzluklar? HOVR Apex 2’nin içine giren çok fazla malzeme var, bu nedenle daha hafif, minimalist antrenman ayakkabılarıyla ilgileniyorsanız, bunlar ihtiyaçlarınızı karşılamayabilir. Ayrıca, özellikle ilk kez denerken biraz hantal hissediyorlar ve görünüyorlar. Bu, UnderArmour’un dış tabandaki Tribase teknolojisi sayesinde.

hovr apex 2

Under Armour Hovr APEX 2

Diğer bir olumsuzluk ise ayakkabılarınızı sonuna kadar bağlayıp plastik adacıkları kullanmayı seviyorsanız biraz yıpranma yaşayabilirsiniz. Oldukça kolay yırtılabildiklerini ve bazı metal halkalardan kesinlikle faydalanabileceklerini gördük.

Hovr Apex 2 Boyutu Ne Kadar?

Boyut ve uyum açısından HOVR Apex 2, ön ayak boyunca oldukça geniştir. Öyle ki ayakkabılar biraz kısa ve yoğun bir his veriyor. Bizim için iyi olsa da, bazı sporcuların, özellikle de normal bir ayakkabı boyutunda bu üst sınırı zorlayanların sorunlarla karşılaştığını hayal edebiliyoruz. Bu nedenle normal koşu ayakkabınızın yarım numara büyüğünü almanızı tavsiye ederiz.

Hovr Apex 2 Teknik Özellikleri Nelerdir?

  • Peki, ayakkabının ısınması ve terlemesi nasıl oluyor? Öncelikle, bu ayakkabının yapısının, koşu yerine kaldırma ve antrenman yapmak için en uygun olduğu anlamına geldiğini açıkça belirtelim. Bunun nedeni, orta tabandaki ve topuktaki kauçuğun ayağın altında biraz fazla kalın ve sert hissettirmesidir. Sonuç olarak ayakkabılar ağır ve biraz hantal geliyor.

Yine de, örneğin bazı katmanlı destek sayesinde, CrossFit veya HIIT eğitimi sırasında kısa, güçlü sprintler için harika bir geri tepme enerjisi ve yastıklama sağlayabilir. Size ihtiyacınız olan esnekliği sağlamayacaklarından, bunlarla uzun mesafe koşularını önermeyiz.

  • Ağırlık kaldırmaya gelince, bu ayakkabıların gerçekten parladığı yer burası. Çömelme, deadlift veya herhangi bir şekilde kaldırma için güzel, düz bir taban sunan TriBase dış taban sayesinde, ihtiyacınız olan yerde gerçekten dengelidirler.

Burada sahip olduğumuz tek sorun, topuktan buruna ölçünün 8 mm olmasıdır, bu da diğer popüler antrenman ayakkabılarında bulacağınızdan biraz daha yüksektir. Ancak, çoğu insanın alıştığı şeyle karşılaştırıldığında büyük bir fark değil.

  • Genel olarak, HOVR Apex 2’de yerleşik olarak gerçekten harika mekanikler var. Bu modelde hiçbir zaman topuk kayması olmaz ve TriBase teknolojisiyle, iyi bir yastıklama ve sıçramanın yanı sıra tüm ayak boyunca destek için harika bir sağlam tabana sahip oldunuz.

Hovr Apex 2 Almalı Mısınız?

HOVR Apex 2, UnderArmour’un dış tabandaki Tribase teknolojisi sayesinde çoğu egzersiz türü, hatta patlayıcı HIIT veya ağır ağırlık kaldırma için bile mükemmel destek ve yastıklama sağlayan çok disiplinli bir egzersiz ayakkabısıdır.

Bu rahatlık ve destek, hantallık pahasına gelebilir, ancak özellikle atlama egzersizleri veya hızlı sprintler söz konusu olduğunda, etkiyi ortadan kaldırmada olağanüstüdür.

Yine de genel olarak – HOVR Apex 2 iyi bir hepsi bir arada spor ayakkabısıdır. Yani kaldırmak, daha hafif koşular yapmak ve sadece rahat bir ayakkabı giymek istiyorsanız, bu bunu yapmak için harika bir model. Bir bonus olarak, erişilebilir, evrensel tasarımları ve etkileyici konfor seviyeleri sayesinde gündelik olarak da giyilebilirler.

Related Posts

Leave a Comment