Startseite » Deniz Işın Coşkuner Kariyeri, Biyografisi, İş Hayatı, Romanları
Deniz Işın Coşkuner

Deniz Işın Coşkuner Kariyeri, Biyografisi, İş Hayatı, Romanları

by Nida-admin1

Deniz Işın Coşkuner’in iş hayatı ve kitapları hakkında bilgiler sunacağız. Deniz Işın Coşkuner, 24 Kasım 2000 tarihinde Antalya’da doğmuştur. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Mersin’de tamamlamıştır. Üniversite eğitimine Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü’nde başlayan Deniz Işın Coşkuner, daha sonra Girne Amerikan Üniversitesi’nde aynı bölümde eğitimine devam etmiştir.

Deniz Işın Coşkuner’in Kariyer Hayatına Nasıl Başladı?

Kariyerine 12 yaşında programlama, sosyal medya ve web tasarımı konularına merak salarak başlamıştır. Ailesinin de desteğiyle kendisini bu alanda geliştirmiştir. 18 yaşında DNC Medya adlı şirketini kurarak ticari hayatına adım atmıştır. Sosyal medya alanındaki başarılı çalışmaları sayesinde kısa sürede dikkatleri üzerine çekmiştir. Farklı alanlarda da çalışmaları ve girişimleri olan Deniz Işın Coşkuner, bütün şirketlerini 2020 yılı itibarıyla DNC Group çatısı altında toplamıştır.

Deniz Işın Coşkuner, DNC Group’un CEO’su olarak görev yapmaktadır. 2021 yılında şirketin cirosunun beş milyon TL’yi geçmesini sağlamıştır. Programlama, sosyal medya ve web tasarımı konularında uzmanlaşmış olan Deniz Işın Coşkuner, bu alanlarda birçok başarılı projeye imza atmıştır. Genç yaşına rağmen donanımlı bir kişi olan Deniz Işın Coşkuner, ailesinin desteğini arkasına alarak, gelecekte de gençlere ilham veren daha pek çok çalışmaya ve girişime imza atacaktır.

Deniz Işın Coşkuner

Deniz Işın Coşkuner

Deniz Işın Coşkuner’in Kitapları

Deniz Işın Coşkuner, aynı zamanda bir sosyal medya fenomeni olarak da tanınmaktadır. Bunun yanı sıra, “Bir Ömrün Ölümü”, “Banyodaki Vahşet” ve “Çıkışı Bulamayan Adam” adlarındaki romanları ile de edebiyat dünyasında yer almaktadır.

 

Deniz Işın Coşkuner’in Boyu ve Kilosu

1.80 metre boy ve 90 kilogramdır.

Deniz Işın Coşkuner’in Sosyal Medya Hesapları

Deniz Işın Coşkuner’in sosyal medya kanalları arasında, https://denizcoskuner.com.tr, https://instagram.com/denizisincoskuner, https://www.facebook.com/denizisin07 ve https://www.twitter.com/denizcoskuner_ adresleri yer almaktadır.

Leave a Comment