Startseite » Apple Katlanabilir Telefon iPhone Flip Çıkaracak Mı?
iPhone Flip

Apple Katlanabilir Telefon iPhone Flip Çıkaracak Mı?

by haber-editoru

Önceki spekülasyonlar, Apple’ın birkaç prototipi tarttığını ima etmişti: Samsung Galaxy Fold 3 dahil olmak üzere Samsung Galaxy Z Fold telefonlarının form faktörüne dayanan bir model veya Samsung Galaxy Z Flip’in yankılarına sahip kapaklı tarzı bir cihaz.

Sadece Apple hayranları için iyi haber olarak kabul edilebilecek raporlarda, Cupertino-devi, çevrilebilir kapaklı versiyonuyla görünüşe göre baskı yapıyor. Samsung rakiplerinden daha sofistike, daha esrarengiz bir tasarım, fırsatlarla dolu; en çarpıcı olanı, Apple’ın lezzetini modele açıkça damgalıyor. Cilalama ve bildirildiğine göre çeşitli renkler, sızan çekicilik ve neşe – Apple’ın tüm ayırt edici özellikleri ve neden bir yaşam tarzı markası olarak kabul edildiği.

Çoğu kullanıcıyı geride bırakan fahiş ve akıllara durgunluk verecek derecede pahalı Samsung Galaxy Z Fold ve Galaxy Flip’e daha az maliyetli bir flip telefona doğru başını salladı. Telefon kesinlikle yakın zamanda gelmeyecek – 2023, böyle bir cihazın raflara çarptığını görebileceğimiz en erken tarih olarak lanse ediliyor. Ve Apple, Apple iPhone 13 ile de öne çıkarken, amiral gemisi serisinin dışındaki modeller için her zaman çok az zaman var gibi görünüyor.

Güvenilir Apple bilginlerinden John Prosser, tasarım efsanesini derinlemesine inceleyerek şöyle diyor: “Apple, hangi yöne doğru hareket edeceği konusunda bir tür karar verdi” ve ardından ekledi: “ve büyük ölçüde bu kapaklı telefon lehine eğiliyor.”

Bununla ilgili erken dönemde görülebilen işaretler var: kapaklı bir tasarım, telefonun tamamen açılmadan önce cebinizdeki boyutunu küçülterek günlük taşınabilirliğini en üst düzeye çıkarır; dahası, kapaklı telefon telefonu sertleştirerek günlük aşınma ve yıpranmaya karşı daha az duyarlı hale getirir. Bunlar, Apple’ın makul bir fiyat noktasında çözmesi gereken, günlük kullanıcının karşılaştığı sorunlardır.

Prosser’ın isimsiz kaynaklarının da tahminciye bir Apple flip telefonun baş döndürücü bir renk yelpazesinde gönderileceğini bildirdiği bildiriliyor. 2019’da Apple’ın renk tekerleğinden altı cesur renkten biriyle satın alınabilen iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max’i sayan Apple iPhone 11 lansmanının izlerini taşıyor.

iPhone Flip

iPhone Flip Nasıl Olacak?

Bize göre bu kesinlikle doğru yol: Canlı renkler kesinlikle Apple’ın hedeflediği fiyat noktasını ve pazarını gösteriyor. Hafiflik ve gamsızlıktan ödün veren daha az ciddi bir yaklaşım benimsemek, profesyonellerin yanı sıra, bir stil, sağlamlık ve saf bir havalılık için can atan, ancak Samsung cep telefonlarının astronomik maliyetiyle değil, kullanılmayan bir kullanıcı rezervini hedef alabilir. Prosser videosunu bitiriyor: “Birden çok eğlenceli renk bize Apple’ın bu cihazla ne yapmaya çalıştığı hakkında bir fikir veriyor. Belki daha eğlenceli, daha yaygın bir pazarı hedeflemek. ”

Bu ana akım pazar, cihazın bir maço mobil olarak açılı olabileceğine inanmamıza neden olan ultra esnek bir ekran etrafındaki raporları dengeler: daha çok kas ve dayanıklılıkla ilgili, etli bir deveye açılan bir tür mütevazı istiridye kabuğu. Bu haberle birlikte Apple, bir sürü kullanıcıyı hedefleyen eğlence odaklı bir cihazda güç ve stil birleştirmeye çalışmalı. Bu arada, menteşe tabanlı bir ahizeyi kaldıramıyorsanız, en iyi iPhone seçimlerimize göz atabilirsiniz.

Olayların neden perde arkasında flip tarzına geçtiğine dair henüz bir haber yok. Bununla birlikte, davetkar renkler, eğlenceli ve çevrilebilir bir tasarım, goliath markası için sadece düşük asılı meyveler değildir. Apple, özellikle 2023 yılı geldiğinde, bu öncü ekran teknolojisine yakalanması zor olan bu giriş noktasını çivileme konusunda eşsiz bir yeteneğe sahip.

Related Posts

Leave a Comment